مطالب

آخرین یاداشت های سایت

20 تیر

چرا قایق های بادی جای قایق های چوبی را گرفتند؟ چرا از قایق بادی استفاده کنیم؟ آیا قایق بادی قابل اعتماد است یا نه؟

 

وزن یک قایق بادی، به وزن انواع قایق های موجود در بازار دقت کنید این قایق ها میتوانند از نوع فایبر گلاس، فلزی و یا چوبی باشند، براحتی متوجه میشوید یک قایق بادی خیلی خیلی راحت تر از یک قایق چوبی یا فلزی حمل میشود.

- حجم قایق بادی، حجم یک قایق بادی بسیار مختلف است ولی شاید برگترین حجم یک قایق بادی در حالت جمع شده به یک دهم قایق های فایبر گلاس یا ... نرسد.

- حمل قایق بادی، چه قایقی را میتوان با اتومبیل شخصی خود چندین کیلومتر راه برد؟ قایق بادی را میتوانید بعد از خالی کردن در صندوق عقب اتومبیل خود قرار بدید و همراه خود داشته باشید، این قایق پرتابل بوده و براحتی میتوان به این محصول قایق سیار لقب داد!

- قیمت قایق بادی، واقعاً کدام نوع قایق را با این شرایط و با این قیمت میتوان تهیه کرد؟

استفاده از قایق بادی در همه جا، این نوع قایق را میتوانید در هر جایی براحتی و بدون داشتن جواز استفاده نمایید (بجز مناطق ممنوعه). 

- ساخته شده برای شرایط و مناطق مختلف، یکی از مزیت های این قایق ها در این است که برای شرایط مختلفی طزاحی شده اند، شرایطی مثل استفاده در: استخر، سد، دریاچه، دریا و یا حتی اوقیانوس ها!

- تنوع و کارایی مختلف قایق بادی، بله هر استفاده ای میتوان از این قایق ها داشت، استفاده هایی مثل قایق رانی، تفریح در آب و یا حتی شکار و ماهیگیری، البته برای هر مورد باید قایق مناسب با همان شرایط را تهیه کرد.

اطمینان از یک قایق بادی، این قایق ها تماماً در هر مدلی که باشند از دریچه های بادی مجزا تهیه میشوند، به این ترتیب اگر قسمتی از قایق را سوراخ یا پاره کردید اصلا نترسید، قایق با مخزن های بادی دیگر خود حرکت خواهد کرد.

- نصب موتور روی قایق بادی، مدل های بسیار زیادی از قایق های بادی ساخته شده اند که براحتی میتوان موتور برقی یا بنزینی روی آنها نصب کرد، برای اینکار حتما باید به مشخصات قایق بادی و توان نصب موتور آن دقت نمایید.

قایق بادی تعمیر میشود، بله در صورتیکه قایق بادی شما سوراخ شد و یا حتی پاره شد نگران نباشید! میتوانید از چسب مخصوص تعمیرات قایق بادی استفاده کرده و این محصول را تعمیر کنید، اگر خرابی و پنچری زیاد بود این کار را میتوانید به شرکت بسپارید.

  • BLOG_RATING
  • 250 دفعه
مدیر

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliq Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi.