مطالب

آخرین یاداشت های سایت

20 تیر

شاید از نظر ایمنی برای شما سوال شده باشد که جنس بدنه قایق های بادی معمولا چیست تا از پاره شدن آن و نگرانی های مربوط به آن آگاه شوید.

 

جنس بدنه قایق بادی از مواد درجه یک pvc چند لایه و الیاف ابریشم به صورت تار و پود تشکیل شده که نسبت به ابعاد و اندازه و تحمل وزن قایق ساخته میشود . میتوان گفت که جنس قایق های معمولی دو لایه و سه لایه هستند و قایق های نیمه حرفه ای و حرفه ای چهار و پنج لایه و شش لایه هستند . یک سری از تولیدات کمپانی اینتکس از بدنه تمام بادی و نوع دیگر از بدنه بادی با کف فایبر گلاس خشک ساخته میشود که هر کدام از این قایق های بادی برای مصارف خواصی استفاده میشوند البته شرکت بست وی که یکی از تولید کننده های به نام محصولات بادی در جهان میباشد که چندین سال است انواع قایق های بادی بسیار حرفه ای به نام جیمینی با کف فایبر گلاس و کف آلمینیوم وقایق بادی در نوع های مختلف را تولید و به بازار عرضه مینماید . تمامی قایق های تولید شده در این دو کمپانی با وسایل کامل به بازار عرضه میگردد و نیاز به خرید وسایل دیگری ندارد این لوازم اعم از پارو , پمپ باد دستی و پایی , ساک حمل , طناب نجات , کیف لوازم , و در بعضی موارد برچسب تعمیرات است . برای بیشتر افرادی که میخواهند از قایق های بادی استفاده کنند این سئوال پیش می آید که آیا قایق های بادی از امنیت بالایی برخوردار هستند یا نه در جواب این سئوال باید گفت که از امنیت بالایی برخوردار هستند چرا که بدنه قایق های بادی از چند قسمت به صورت جداگانه تشکیل شده که جداگانه باد میشوند و اگر قسمتی از قایق سوراخ و یا پاره شود دیگر قسمت های قایق بر روی آب میماند و دیگر خطری سرنشین ها را تهدید نمیکند .

  • BLOG_RATING
  • 236 دفعه
مدیر

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisicing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliq Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi.